Подарункові сертифікати на картинг

Політ на легкому літаку. Тренувальний аеродром «Травневе» — кращий у Східній Європі Політ на легкому літаку. Тренувальний аеродром «Травневе» — кращий у Східній Європі
Рекомендуємо
Перед польотом інструктор видасть навушники з системою радіомовлення і запропонує зайняти місце на борту. Пілот на свій розсуд може передати пасажиру управління.
Можливість підкорити штучні скелі під наглядом професійного тренера. Він розповість, як переносити вагу тіла таким чином, щоб легко долати будь-які ділянки маршруту.
Актуально весь рік
Джампінг-тренування в компанії друга. Під керівництвом професійного інструктора спортсмени навчаться утримувати рівновагу, приземлятися та виконувати нескладні трюки.
Рекомендуємо
Екстремальний заїзд бездоріжжям за кермом потужного позашляховика. Керувати квадроциклом навчить інструктор — спеціальні навички водіння райдеру не знадобляться.
1200 грн 1 люд. 60 хв.
Драйвовий заїзд на швидкісних автомобілях трасою, що призначена спеціально для перегонів. Райдери зможуть позмагатися за першість після інструктажу від професіонала.
Гість вибере маршрут залежно від рівня складності. Після подолання будь-якої з трас прихильник екстриму пролетить над озером. Страхувальна система та шолом видаються.
Скоро відкриття сезону