Подарунок жінці на 50 років

Комплекс SPA процедур із догляду за тілом, спрямований на омолодження шкіри. Він складається з живильного обгортання, пілінгу, загального масажу і зволоження лосьйоном.
600 грн 1 люд. до 2 годин
Можливість влаштувати побачення або просто провести час із близькою людиною на природі, катаючись верхи. Інструктор супроводжуватиме пару протягом усього маршруту.
Актуально весь рік
Політ на легкому літаку. Тренувальний аеродром «Травневе» — кращий у Східній Європі Політ на легкому літаку. Тренувальний аеродром «Травневе» — кращий у Східній Європі
Рекомендуємо
Перед польотом інструктор видасть навушники з системою радіомовлення і запропонує зайняти місце на борту. Пілот на свій розсуд може передати пасажиру управління.
Безлімітне відвідування групових занять і тренажерного залу в центрі міста. Інструктор розповість про правила безпеки та покаже, як користуватися сучасним обладнанням.
Масаж в атмосфері розслаблення з приглушеним світлом. Майстер нанесе на тіло теплу олію та розімне біологічно активні точки. Після цього спеціаліст зробить масаж голови.
Beauty day для неї. 1 Beauty day для неї. 1
Рекомендуємо
Повноцінний сеанс краси — створення образу за допомогою укладки, макіяжу та манікюру. Стилісти дадуть цінні рекомендації та підкажуть, що саме підходить клієнтці.
1100 грн 1 люд. до 4 годин