Польоти в подарунок

Політ на легкому літаку. Тренувальний аеродром «Травневе» — кращий у Східній Європі Політ на легкому літаку. Тренувальний аеродром «Травневе» — кращий у Східній Європі
Рекомендуємо
Перед польотом інструктор видасть навушники з системою радіомовлення і запропонує зайняти місце на борту. Пілот на свій розсуд може передати пасажиру управління.
Перед стрибком новачок пройде підготовку в компанії досвідченого інструктора. Вільне падіння триватиме 2-3 секунди, а під куполом новачок летітиме декілька хвилин.
Екстремальний стрибок із парашутом у парі з інструктором. Оператор знімить все на камеру.
Стрибок з парашутом в тандемі. Найкращий тренувальний аеродром у Східній Європі Стрибок з парашутом в тандемі. Найкращий тренувальний аеродром у Східній Європі
Рекомендуємо
Тандемний стрибок із парашутом, яким управлятиме інструктор. Новачок підніметься на висоту декількох тисяч метрів. Після приземлення екстремал отримає сертифікат на згадку.
Проходження екстремального маршруту на висоті кількох метрів з різними перешкодами. Друзям видадуть страхувальне спорядження, а після цього вони пройдуть трасу.
Тренер проведе екстремалам інструктаж і видасть захисні шоломи. Друзі одягнуть страхувальну систему, подолають маршрут і пролетять на сталевому канаті вздовж озера.